KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. bünyesinde teknik servis ve onarım hizmetleri sunan profesyoneller ve aynı zamanda tüketiciler olarak, cep telefonu başta olmak üzere elektronik ve elektrikli cihazlarda satış sonrası hizmetin tüketicilerin beklentilerini yeterince karşılamadığını gözlemledik. Yaptığımız pazar analizlerinde de süreklilik ve bütünlük sağlayamadığını gördüğümüz satış sonrası hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak hem bir açığı kapatabilmek hem de farklı bir bakış açısı getirebilmek için hararetli bir beyin fırtınası gerçekleştirdik. fixpack fikri işte bu şekilde doğdu ve alanında uzman çalışanlarımızla aralarında fixpack Onarım Hizmet Paketi’nin de olduğu bir hizmetler bütününü hayata geçirdik. fixpack ekibi olarak son teknoloji ürünü elektrikli ve elektronik cihazlarınızın en yakın dostuyuz!

NE YAPARIZ?

fixpack, özellikle cep telefonu gibi hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen elektrikli ve elektronik cihazları satın alan tüketicilerin ilk günden itibaren, tüm kullanıcı deneyimi süresince yanında yer alır. Bu süreçte, ne şekilde hasarlanmış olursa olsun onarılabilecek tüm cihazları onarırız; fixpack Onarım Hizmeti kapsamında olanları ücretsiz, olmayanları da en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde. Onarılamayacak derecede hasarlanmış hurda cihazları satın alırız. Gözden düşmüş, yerine yenisi alınacak cihazları gerçek değerinde geri satın alırız (buyback). Yenileme (refurbishment) sürecinden geçirip ilk günkü haline getirdiğimiz bu cihazları yeni sahiplerine sunar ekonomiye katkı sağlarız.

NASIL YAPARIZ?

fixpack ekibi olarak konusunda uzman teknisyenlerimizle, kişisel bilgilerin gizliliğine özen göstererek, her zaman en son teknolojiyi kullanarak, hepimizin birer tüketici olduğunu her zaman hatırlayarak, zamanın en değerli varlık olduğunu bilerek, ülke ekonomisine bir nebze olsun katkı sağlayabilmek için tasarruf bilinciyle en küçük bir vidayı bile ziyan etmeden, katma değer yaratma bilinciyle ve her zaman fark yaratmaya çalışarak müşterilerimize hizmet ederiz. Üstelik; neden ve niçin soruları ile vakit kaybettirmeden, sıkıcı prosedürlerle uğraşmadan, dilediğiniz yerden ve sadece tek bir merkezle iletişim kurarak.

AKTİVASYON YAP fixpack SATIN AL